Zapisy

Gwarantujemy niewyświetlanie niezamówionych reklam. To Ty decydujesz o tym, co znajduje się na Twojej stronie.

Wybór przedszkola dla wielu rodziców staje się prawdziwym wyzwaniem.
Zapraszamy do odwiedzin "Stokrotki" wraz z dzieckiem  będzie to wspaniałą okazją do poznania zarówno samej placówki, jak i nauczycieli oraz współpracujących z nami specjalistów!

Zapisy trwają do końca sierpnia, jednak liczba miejsc jest ograniczona! Prześlij zgłoszenie!

Spotkania adaptacyjne
By małe dziecko bez obaw i lęków mogło zostać bez rodziców w nowym otoczeniu, musi je najpierw poznać  miejsce i opiekunów. W naszym przedszkolu tworzymy nowo zapisanym dzieciom i Rodzicom możliwość spotkań adaptacyjnych!

Gorąco zachęcamy wszystkich Rodziców do skorzystania z naszej oferty! Rozpocznijmy, dla dobra dzieci, ich kilkuletni pobyt w przedszkolu od pozytywnych wrażeń!