Galeria

Nieograniczona ilość galerii zdjęć pozwoli na zapamiętanie każdej przedszkolnej chwili.

Przedszkolaki w akcji

Chciałabyś, żeby zdjęcia na stronie Twojego przedszkola były widoczne tylko dla wybranych osób?
Nie ma problemu. Do wybranych przez Ciebie galerii możesz ustawić hasło dostępu.

Przedszkole to na szczęście nie tylko nauka, ale również świetna zabawa. Plac zabaw to miejsce, na którym dzieci zbierają nową energię do pracy. Hasło do galerii: test

Wycieczka do Zoo

Nieograniczona przestrzeń na naszym serwerze, która pozwoli zachować (i pomieścić) wszystkie wspomnienia związane
z życiem Twojego przedszkola, wszystkie cenne dla Ciebie i rodziców przedszkolaków informacje.

Mali odkrywcy doskonale wiedzą, gdzie szukać przygód! Podczas wycieczki do ZOO odkrywali największe tajemnice dzikich zwierząt. Przedstawiamy kilka fotograficznych wspomnień z tej wyprawy.